loading spinner

Doručovanie objednávok

  Objednávky niektorých typov produktov môžu byť s dlhšími dodacími termínmi kvôli nedostatku tovarov a súčiastok pre ich finálne vyhotovenie. Pri produktoch s dlhšou dodacou dobou Vás o tom budeme informovať, prípadne si môžete overiť dostupnosť tovaru pred jeho objednaním telefonicky, prípadne emailom.

     1) Dovoz prostredníctvom poštovej služby, kuriér.


   Rýchly a spoľahlivý spôsob, ako Vám doručiť Váš tovar. Po uhradení platby je Vami objednaný tovar expedovaný a následne doručený poštovou, alebo kuriérskou službou podľa dohody v stanovenom termíne a čase. Cena za prepravu tovaru k Vám je spoplatnená podľa aktuálnych cenníkov kuriérskych spoločností a Slovenskej pošty a uvádzame ju paušálne pre listovú zásielku I. triedy, do 1,5 kg pre Slovenskú republiku : 


Slovenská pošta  5,00 € s DPH

Slovenská pošta         

Kuriérska služba  8,22 € s DPH 

Expres kurier  UPS  DPD  DHL   GLS

   Sledovanie Vašej zásielky je možné realizovať na tomto odkaze, pokiaľ obdržíte od nás číslo Vašej poštovej zásielky.

   Štandardne je tovar doručovaný v pracovných dňoch v priebehu dňa, ale je možné dohodnúť individuálne doručenie v termínoch doručenia nasledujúci deň do 10:00, do 12:00 v pracovných dňoch, prípadne vo vybraných mestách a obciach aj v sobotu.


   Zákazník si hradí plnú výšku poplatkov za prepravu spolu s objednávkou tovaru (poplatok za prepravu je súčasťou faktúry). Cenu za prepravu Vám systém priradí pri objednávaní tovaru pred potvrdením a odoslaním objednávky v hodnote podľa spôsobu doručenia. Tovar je poistený kuriérskou spoločnosťou a Slovenskou poštou. Kuriér Vás bude kontaktovať na Vami poskytnuté telefónne číslo ohľadom miesta a času doručenia.

   Pokiaľ množstvo tovaru, krajina doručenia prípadne doba doručenia v súvislosti s prepravou tovaru presiahne uvedenú sumu doručenia budete informovaný o zvýšenej cene za prepravu tovaru. Preprava tovaru k Vám ( Slovenská republika ) netrvá zvyčajne viac ako 48 hodín od odoslania objednaného tovaru. Pre zabezpečenie rýchlej prepravy je dôležité v rámci objednávkového formulára zadať správnu a úplnú adresu doručenia.